Tip
  • 1 z 4
 

Skleněná láhev na vodu Equa Mismatch Silver 750 ml s obalem

 

Lehká designová skleněná láhev na vodu Equa Mismatch Silver 750 ml + obal

Dostupnost Skladem
599 Kč
   
Značka equa
Kategorie Zero Waste domácnost
 

Skleněná láhev na vodu Equa Mismatch Silver 750 ml - nádherné skleněné lahve Equa jsou ručně foukané. Koncept pochází ze Slovinska, mají dokonalý minimalistický design. Skvěle se drží a díky širokému hrdlu se z nich fakt dobře pije. Víčko je kombinací nerezu a silikonu a nepropustí ani kapičku. Název Mismatch (nesoulad) spojuje krásu a nekonvenční grafiku.

Borosilikátové sklo, ze kterého je tato ekologická lahev vyrobená, je výjimečné - je odolné teplu i mnoha pádům, je pevné a přesto lehčí než běžné sklo. Jediná nevýhoda je, že pokud se po mnoha letech budeš s lahví loučit, nepatří do kontejneru na sklo, ale na sběrný dvůr do speciální nádoby.

Součástí lahve je také stylový designový obal s kovovým poutkem, za které můžeš lahev nosit. Obal chrání lahev před poškozením, ale taky přispívá k ochaně teploty nápoje. Tuhle lahev prostě nejde nemilovat.


Složení: borosilikátové sklo, víčko: nerezová ocel, polypropylen, silikon, látkový obal s kovovým poutkemle mikrovlnka je zlo, takže tam nedávej vůbec nic...

Obsah: 750 ml
Rozměry: výška 25 cm
Váha: 315 g 
Tento web používá soubory vegan cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.