Tip
 

Vitamín B12 - 60 kapslí

 

Vegan vitamín B12 - 60 kapslí, 500 μg v jedné kapsli

Dostupnost Skladem
210 Kč
   
Značka Happy power
Kategorie Potraviny a doplňky
 

Pro každého vegana je vitamín B12 velmi důležitý, je to totiž jediný vitamín, který je velmi težké získat v běžné rostlinné stravě.

O tom, jestli brát B12 nebo ne se vedou nekonečné diskuze. My jsme rozhodně pro jeho suplementaci, protože bylo už v mnoha studiích prokázáno, je vegani a ani vegetariáni ho mají často nedostatek.

Tyhle vitamíny B12 od společnosi Happy power zaručují vegan původ, i kapsle je 100% veganská (na to bacha u vitamínů z lékárny, často je v nich želatina). Balení obsahuje 60 kapsí s dávkou 500 μg v jedné kapsli, což s přehledem pokryje doporučenou denní dávku, takže ti balení vystačí na 2 měsíce.

Vitamín B12 je důležitý pro činnost nervového systému v těle, užívání B12 pomáhá předcházet únavě, nervům a stresu, zvyšuje fyzickou i psychickou výkonnost a bdělost a prostě prospívá celkovému zdraví.

Složení: Vitamin B12 (kyanokobalamin), rýžová mouka, rostlinná tobolka: hydroxypropylmethylcelulosa, protispékavá látka: oxid křemičitý

Výrobce: Happy power

 
Tento web používá soubory vegan cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.