• 1 z 4
 

Sisalový sáček na mýdlo

 

Sysalový sáček na mýdlo Hydrophil - použij mýdlo až do úplného konce

Dostupnost Skladem
89 Kč
   
Značka Hydrophil
Kategorie Péče o tělo
 

Zbytek tuhého mýdla je ve sprše nebo vaně vždycky trochu výzva a hlavně nervy. Pokud chceš využít i ty nejmenší a nejdivočejší zbytečky mýdla, které už se nedají ani vzít do ruky, budeš ze sisalového sáčku úplně paf. 

Sáček je krásný, funkční, jednoduchý.

Do pytlíku můžeš naskládat pidi kousky mýdla, ale taky do něj můžeš rovnou šoupnout celé nové mýdlo - třeba toto s citrónovou trávou a máš jistotu, že ho vymydlinkuješ až do úplného konce.

Dá skvěle použít ve vaně nebo sprše, mýdlo neklouže z ruky, pytlíček je ale dokonale propustný, takže vzápětí budeš mít v ruce krásně napěněnou a voňavou houbu. Kromě toho, že šetříš mýdlem, uděláš si při tom ještě příjemnou celotělovou masáž, zbavíš kůži odumřelých buněk a rozproudíš lymfu.

Sisal je materiál, který se získává z listů agáve sisalové. Jedná se o obnovitelný zdroj. Vlákna z listů jsou velmi pevná, vyrábí se z nich bytový textil, koberce, ale i lana. Takže ti tvůj sáček vydrží fakt dlouho.

Složení: sisal, lze prát v pračce na 30°C

Rozměr: 13,5 cm na 9 cm 

 

 
Tento web používá soubory vegan cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.