Tip
  • 1 z 4
 

Konjaková houbička Hydrophil

 

Konjaková houbička Hydrophil - poznej kouzlo rychlého a šetrného čištění pleti

Dostupnost Skladem
169 Kč
   
Značka Hydrophil
Kategorie Péče o tělo
 

Tato zázračná houba, která roste divoce především v horských oblastech a kromě kosmetických účelů, se používá i k jídlu - je hodně podobná bramboře. Houbička od Hydrophilu je vhodná právě k péči o pleť - jemnému peelingu, masáži a očistě kůže od starých odumřelých buněk.

Stačí namočit a můžete se začít opečovávat. Konjaková houba má neutrální pH, což je pro naší pleť ideální, a je plná minerálů a antioxidantů. Tahle konkrétní se vyrábí tak, že se kořen Konjaku namele na mouku, ta se smísí s vodou a to vše se pak upeče. A máme houbičku.

Jaké jsou přednosti používání konjakové oubičky? Zvlhčuje pokožku a pomáhá léčit akné. Je tak jemná, že je vhodná i pro miminka.
Stačí ji namočit, počkat až změkne a je připravená k použití. oužívá se bez odličovacích mlék, mýdel a všeho dalšího. Pokud ji použiješ s čistícím mlékem nebo gelem poradí si snadno i s odlíčením make-upu.

Aby ti houbička vydržela co nejdéle, po použití ji propláchni studenou vodou a nech ji viset ve vzduchu, aby dobře proschla ze všech stran. Nedávat na topení! Houbička při každodenní používání a dobré péči, vydrží minimálně tři měsíce, takže podobně jako kartáček.

Složení: konjakový prášek, voda

Rozměr: průměr cca 5 cm 

 

 
Tento web používá soubory vegan cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.