Novinka Tip
  • 1 z 9
 

Krabice ZATOČ S ODPADEM

 

Krabice ZATOČ S ODPADEM je další "nepotravinový" zázrak. Je menší než krabice ZACHRAŇ SVĚT, ale najdeš v ní to nejdůležitější k záchraně naší krásné planety před plasty.

 

Dostupnost Skladem
1 199 Kč
   
Kategorie Aktuální krabice
 

Nedávno jsem četla jednu chytrou větu: Svět nepotřebuje hrsku lidí, kteří budou 100% zero-waste, svět potřebuje obrovské množství lidí, kteří se budou snažit žít co nejvíce bez odpadu.

A to je přesně účel téhle krabice. Neudělá s tebe Beu Johnson, která za rok vyprodukuje jen 1 skleničku odpadu, ale pomůže ti vědomě se plastům vyhýbat v těch nejběžnějších denních činostech. Budeš si s sebou nosit vodu, budeš mít po ruce skvělý kelímek na kafe nebo čaj, nákupy budou hračka se síťovkou a sadou pytlíčků.

PŘIPRAVEN/A?!?

Vybrali jsme velmi pečlivě produkty, které můžeš používat dnes a denně a budou ti sloužit opravu dlouho. Každý krok a každý čin se počítá.

Skleněná láhev na vodu Equa Mismatch Silver 750 ml - nádherné skleněné lahve Equa jsou ručně foukané. Koncept pochází ze Slovinska, mají dokonalý minimalistický design. Skvěle se drží a díky širokému hrdlu se z nich fakt dobře pije. Víčko je kombinací nerezu a silikonu a nepropustí ani kapičku. Název Mismatch (nesoulad) spojuje krásu a nekonvenční grafiku. Borosilikátové sklo, ze kterého je tato ekologická lahev vyrobená, je výjimečné - je odolné teplu i mnoha pádům, je pevné a přesto lehčí než běžné sklo. Jediná nevýhoda je, že pokud se po mnoha letech budeš s lahví loučit, nepatří do kontejneru na sklo, ale na sběrný dvůr do speciální nádoby. Součástí lahve je také stylový designový obal s kovovým poutkem, za které můžeš lahev nosit. Obal chrání lahev před poškozením, ale taky přispívá k ochaně teploty nápoje. Tuhle lahev prostě nejde nemilovat.
Složení: borosilikátové sklo, víčko: nerezová ocel, polypropylen, silikon, látkový obal s kovovým poutkem

Hrneček na kafe nebo čaj s sebou rCup 227 ml - dokonalý hrneček - seznamte se prosím! rCup je první opakovaně použitelný kelímek na kávu nebo čaj z recyklovaných jednorázových papírových kelímků. Je zatím jediný na celém světě. S obsahem 227 ml se parádně hodí na ranní kafe nebo čaj. Uvař si kávu doma, nebo si vezmi hrnek s sebou do tvojí oblíbené kavárny a dej ho obsluze. rCUP neteče (ani kapka fakt), nepálí a udržuje tvůj nápoj déle horký nebo studený. Super vychytávka je, že ho otevřeš jednou rukou a můžeš pít po celém obvodu, žádné srkání jednou pidi dirkou. rCUP je láska na celý život. Můžeš ho mýt i v myčce - v horním koši se skleničkami a při správném používání vydrží bez problému až 10 let. Pozor - nikdy ho nedávej do mikrovlnky, ale mikrovlnka je zlo, takže tam nedávej vůbec nic...
Složení: polypropylen, papírová drť recyklovaných kelímků, silikon (použitý na těsnění) 

Síťovka na nákupy s krátkým uchem v neutrální černé barvě - věděl/a jsi, že síťovka je naprosto geniální český vynález z 20. letech minulého století? Retro věci jsou dneska in a i ty budeš v kurzu, když vyrazíš na nákup s touhle krasavicí. Je lehká, hodně unese a dlouho vydrží – prostě ideální náhrada jednorázových igelitových tašek, které často nepřežijí ani cestu z obchodu domů. 
Složení: 100% GOTS-certifikovaná biobavlna, rozměr cca 40 x 40 cm, 90 g, nosnost až 10 kg, krátké ucho 

Sada 3 pytlíčků na bezobalové nakupování -  všechy pytlíčky si šijeme my a to s velikou láskou. V sadě najdeš jeden větší bílý pytlík na pečivo o rozměru 30x26 cm a dva menší, jeden je bílý a druhý krásně modrý. Pytlíčky použiješ při nákupu v bezobalových obchodech, ale i při klasickém nakupování v supermarketu. Personál u pokladen už je na vlastní obaly zvyklý a je to čím dál jednodušší převzít odpovědnost za vytváření nových obalů do vlastních rukou.
Složení: 100% bavlna, lze prát do 60°C, žehlit do 200°C, nebělit.

 

Zachraňování světa je dost fuška, takže je potřeba si u této úžasné činnosti taky naplnit bříško. Prozkoumej krabice VELKÝ VEGAN nebo SLADKÝ VEGAN a uvidíš, že po dobrém vegan dlabanci ti půjde uklízení a zachraňování planety líp od ruky.

Máš v okolí někoho, kdo o ZERO WASTE tématice nebo eco úklidu pořád jen mluví, ale skutek utek? Pokud je to někdo blízký nebo kamarád/ka, tak pro něj/ní bude krabice ZATOČ S ODPADEM. 

 
Tento web používá soubory vegan cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.