Akce Novinka
 

Krabice TAJEMNÝ VEGAN #8/2020

 

Jsi milovník/milovnice překvapení? Tak to je naše nejoblíbenější krabice přesně pro tebe. Je to takové naše děťátko, které se ale rodí každý měsíc znovu a znovu. Každý měsíc vybereme, připravíme a s láskou zabalíme 100 TAJEMNÝCH KRABIC plných veganských dobrot. Je to takový vymazlený tajemný veggie club.
Tady platí pravidlo, kdo dřív přijde, ten dřív rozbaluje a ochutnává!

Dostupnost Skladem
999 Kč
   
Kategorie Aktuální krabice
 

 

V krabici TAJEMNÝ VEGAN najdeš každý měsíc 15-20 vegan vychytávek, které nejsou úplně běžné v českých obchodech.

Vždy si z obsahu krabice vyrobíš snídaní, oběd nebo večeři (někdy i několik obědů a večeří), najdeš tam ale taky nějaký nápoj - ať už skvělý čaj nebo rostlinné mléko, nebude chybět ani veganské mlsání. Určitě v krabici najdeš i různé ochucovací zázraky, se kterými posuneš své vaření na jiný level.

Každý měsíc také přiložíme recepty, které si z obsahu krabice můžeš připravit a další nápady na použití surovin. Což znamená, že se z tebe během pár měsíců s našimi tajemnými krabicemi, stane veganská kuchařská super star.

Všechny krabice TAJEMNÝ VEGAN obsahují produkty v minimální hodnotě 1.050-1.200 Kč. 

Jak to funguje?

1) vždy 21. den v měsíci spustíme předprodej TAJEMNÉHO VEGANA na další měsíc (např. 21.01. na únor)
2) ty si do 20. dne v měsíci následujícím (tedy do 20.02.) objednáš svoji krabici TAJEMNÝ VEGAN (pokud tedy do 20. dne v měsíci ještě něco zbyde)
3) my všechny krabice ihned po 20. zabalíme a nejdéle do konce měsíce odešleme k tobě
4) budeme se těšit na fotky a videa, jak krabici otvíráš a produkty z ní zkoumáš, ochutnáváš, zkoušíš, vaříš... budeme moc rádi, když se podělíš na sociálních sítích s #tajemnyvegan a #vegankrabice a budeš myšlenku šířit mezi co největší počet lidí. Tvoje volba totiž změní vše!
Jak to funguje

No a další měsíc je to stejné, hned po uzavření předchozí krabice, spustíme každého 21. dne v měsíci předprodej nové krabice na další měsíc. Můžeš si počíhat na svoji TAJEMNOU KRABICI plnou vegan dobrot. 

Jestli máš rád/ráda výzvy a tajemství, tak moc neváhej, krabic bude každý měsíc jen 100 ks. Jsme malá rodinná firma, takže i když bude pracovat každý, kdo má 2 ruce a 2 nohy, tak si chceme být jistí, že všechno stihneme zabalit s maximální péčí a odeslat v daném termínu. Takže jestli chceš patřit mezi vyvolené, s nákupem krabice neotálej.

Co bylo v minulých krabicích? Na minulé TAJEMNÉ VEGANY, se můžeš podívat TADY.   

 
Tento web používá soubory vegan cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.